• Poniedziałek-Piątek

  8:00 - 20:00

 • Sobota

  9:00 - 15:00

 • Niedziela

  nieczynne

Skin care
cosmetology

PQ AGE

Czym jest zabieg PQ AGE?

Peeling PQ Age to innowacyjny zabieg ujędrniająco-liftingujący do biorewitalizacji skóry.

PQ Age polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację skóry bez naruszenia jej powierzchni i nie powoduje widocznego złuszczania. Zabieg nie podrażnia naskórka, jest przyjemny i bezbolesny dla klienta. Efektem jest rozjaśniona, gładka, mocno napięta i odmłodzona skóra, której poprawa widoczna jest natychmiast po zabiegu.

Jakie są zalety zabiegu PQ AGE?

 • ZABIEG JEST BEZBOLESNY
  I NIEINWAZYJNY
 • STYMULUJE DO WEWNĘTRZNEJ ODNOWY
  I INTENSYWNIE REGENERUJE NAJGŁĘBSZE
  WARSTWY SKÓRY W BARDZO DELIKATNY
  SPOSÓB
 • JUŻ PO JEDNYM ZABIEGU SKÓRA JEST
  WYRAŹNIE ODMŁODZONA, ZMARSZCZKI
  WYPEŁNIONE, PRZEBARWIENIA
  ROZJAŚNIONE, A CERA PROMIENIEJE

CUKRZYCA

 • ZABIEG MOŻNA STOSOWAĆ NA CAŁYM
  CIELE, JEDNAK NAJCZĘŚCIEJ NAKŁADA SIĘ
  GO NA TWARZ, DEKOLT, SZYJĘ, UDA,
  RAMIONA I PIERSI
 • KURACJA MOŻE BYĆ WYKONYWANA
  O KAŻDEJ PORZE ROKU – RÓWNIEŻ
  LATEM – ORAZ ŁĄCZONA Z INNYMI
  ZABIEGAMI

Przeciwskazania do zabiegu:

 • CIĄŻA I OKRES KARMIENIA PIERSIĄ
 • MIEJSCOWE INFEKCJE SKÓRNE
 • OPRYSZCZKA
 • PODRAŻNIENIA I USZKODZENIA SKÓRY,
  ALERGIA, UCZULENIE NA PREPARATY
  UŻYWANE W TRAKCIE ZABIEGU

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na aplikacji kilku warstw preparatu na skórę. Najpierw kosmetolog dokładnie oczyszcza powierzchnię skóry, która ma być poddana zabiegowi peelingu.

Następnie nakłada preparat na wybrany obszar skóry i wmasowuje go ruchami liftingującymi. Po jego całkowitym wchłonięciu skóra jest zmywana płatkiem kosmetycznym nasączonym wodą.

W zależności od stanu skóry aplikację preparatu należy powtórzyć kilka razy, aż do osiągnięcia widocznego efektu ujędrnienia skóry.

Po zakończeniu zabiegu kosmetolog nakłada krem łagodzący na całą powierzchnię skóry poddaną zabiegowi. Podczas zabiegu ani po zabiegu nie występuje zaczerwienienie, pieczenie, skóra po zabiegu nie złuszcza się.

Bezpośredni efekt po zabiegu to widoczne bardzo duże nawilżenie i napięcie skóry.

Ile zabiegów należy wykonać
i w jakiej częstotliwości?

Peeling PQ Age przynosi korzyści nawet po jednorazowym zastosowaniu. Jednak by osiągnąć najlepsze rezultaty, należy wykonać 4-5 zabiegów w odstępach 7-10 dni.

Program zabiegów powinien być dostosowany
do indywidualnych potrzeb.

Jak wygląda skład preparatu
używanego podczas zabiegu?

Kwas trójchlorooctowy (TCA) o stężeniu powyżej 34% widocznie rozjaśnia i wygładza skórę, zmniejsza wielkość porów, usuwa przebarwienia i drobne blizny, a także leczy niektóre odmiany trądziku pospolitego

Nadtlenek mocznika ma właściwości silnie rozjaśniające dzięki utlenianiu związków organicznych (barwników i pigmentów), nawilża i ułatwia wnikanie do skóry TCA

Kwas kojowy uznawany jest za jedną z najskuteczniejszych substancji przy leczeniu plam pigmentacyjnych i ostudy, ponieważ jego działanie polega na hamowaniu aktywności tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w procesie syntezy melaniny – białka warunkującego koloryt skóry; znany jest również ze swoich właściwości antybakteryjnych, przeciwgrzybiczych
i przeciwutleniających

Koenzym Q10 bywa nazywany eliksirem młodości, odpowiada za wytwarzanie i magazynowanie energii w komórkach oraz ich dotlenienie, wyłapuje wolne rodniki uszkadzające komórki